Apie mus

HYGGELL yra naujas švaros prekės ženklas Lietuvoje su jauna ir motyvuota komanda, tačiau patys švaros produktai yra sėkmingai pardavinėjami kitose šalyse. Mes gaminame ir pardavinėjame įvairias švaros prekes, o švaros produktų gamyba yra suformuota taip, kad išgautume geriausią kainos ir kokybės santykį.

Hyggell švaros misija yra aprūpinti mūsų klientus naujomis bei inovatyviomis švaros prekėmis ir rūpintis mus supančia gamta bei kurti saugesnę aplinką.

Pasitelkiant modernias Vokiečių ir Šveicarų  tyrimų ir gamybos technologijas, kuriame ir gaminame aukštos kokybės, žmogui ir aplinkai draugiškas, švaros prekes su analogų neturinčia kvapų gama.

Hyggell švaros, valymo ir higienos produktai kuriami ir vystomi akredituotoje tyrimų laboratorijoje. Mūsų mokslininkų komandą sudaro chemijos ir biotechnologijų sričių specialistai, kurie atlieka inovatyvių švaros bei higienos produktų kūrimą, optimizavimą ir kokybės kontrolę. 

Hyggell pasižymi ne tik kokybės standartu, bet ir išskirtinių kvapų gama, kuri maloniai nustebina ir sukuria švaros bei kvapų oazę Jūsų namuose.