Naudingi Patarimai Valant Tualetus

Naudingi Patarimai Valant Tualetus

Šiuo metu visi imamės papildomų veiksmų, kad įveiktume mikrobų plitimą, ne tik viešose vietose, bet ir namuose, pavyzdžiui: dažniau plauname rankas ir t.t. Tačiau savo namuose taip pat galime padaryti daug, kad apsaugotume save ir savo šeimą. Norėdami sumažinti mikrobų plitimą, patariama išvalyti bendrą vonios kambarį kiekvieną kartą, kai jį naudoja visi, kurie jaučiasi prasčiau arba serga. Tai reiškia, kad reikia išvalyti tualetą, taip pat dezinfekuoti visus paliestus paviršius. Taip pat nepatariama dalintis rankšluosčiais.

 Jei tualetas kurį laiką nebuvo valomas, pirmiausia gali tekti jį balinti per naktį.

1. Pimasis patarimas. Nuvalyti nuo tualeto pagrindo, dangčio. Nepamirškite ir tualeto dangčio viršaus, nes ten dažniausiai kaupiasi daugiausiai dulkių.

2. Antras patarimas. norėdami, kad tualeto dubuo būtų švarus, naudokite tualeto šepetėlį ir vonios valikliu su dezinfekuojančia priemone. 

3. Trečias patarimas. Nepamirškite nuvalyti ir tualeto šepetėlio. Galų gale, kokia prasmė valyti savo tualetą, jei jūsų naudojami įrankiai nėra patys švarūs? Tualeto šepetėliai yra daugumos bakterijų prieglobstis, todėl valykite savo bent kartą per savaitę.

Ypatingą dėmesį skirkite vietoms po dangčiu, šveitimui naudokite tualeto šepetėlį.

Žmonės retai valo rankas, o rankos yra ta sritis, kurioje surenkama daug bakterijų. Nepamirškite dažnai plauti ir dezinfekuoti rankų. 

 

 

Šaltinis: https://www.goodhousekeeping.com/uk/house-and-home/household-advice/a672158/how-to-clean-the-toilet-in-minutes/


Palikite komentarą