Naudingi Patarimai Valant Langus

Naudingi Patarimai Valant Langus

Valyti langus yra varginantis darbas - todėl norime, kad viską pavyktų efektyviai nuvalyti per vieną kartą.  Kad nereikėtų pervalyti langų, naudingų patarimų galime pasisemti iš „Good Housekeeping Institute Cleaning Lab“ direktorės Carolyn Forte.

1. Pasirinkite sausą, debesuotą dieną.
Stenkitės valymo darbus atlikti. debesuotą, sausą dieną, kadangi užpurškę valiklį per kaitrią ir saulėtą diena, jis greitai nudžius net nespėjus nuvalyti lango bei paliks sunkiai nuvalomus dryžius. Jei orai nebendradarbiaus, pradėkite nuo šešėlinės namo pusės.


2. Pirmiausia pašalinkite nešvarumus ir dulkes.
Prieš pradėdami, nuvalykite nešvarumus nuo lango rėmo šepetėliu arba nusiurbkite su dulkių siurbliu. Tai padės išvengti purvo pavertimo skystu purvu, sumaišius su valikliu. Jei jūsų lango ekranas atrodo ypač nešvarus, nuplaukite karštu, švelniu vandeniu ir nuvalykite minkštu šepetėliu, tada nuskalaukite ir leiskite nudžiūti.
Norėdami greitai nuvalyti žaliuzes, rekomenduotina perbraukti iš abiejų pusių su mikropluošto šluoste arba atidaryti strypus ir kiekvieną juos perbraukti drėgnu skudurėliu, poto sausu.


3. Pasirinkite tinkamą valiklį ir naudokite negailėdami.
Negailėkite valiklio, ypač jei jūsų langai atrodo ypač nešvarūs. Norint ištirpinti ir  nešvarumus, jums reikia daug valiklio ir vienas geriausių būtų, viena iš sudedamųjų dalių yra alkoholis. Alkoholio pagalba ištirpinsite nešvarumus efektyviau ir juos būtų galima visiškai nušluostyti.

 

Šaltinis:

https://www.goodhousekeeping.com/home/cleaning/tips/a32040/mistakes-cleaning-windows/


2 komentarai

  • uzukuxauk

    500 Mg[/url] Amoxicillin wwv.trph.hyggell.com.qpw.jr http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/
  • omamahek

    Amoxicillin Online[/url] Amoxicillin 500 Mg xbd.fknt.hyggell.com.obu.up http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/

Palikite komentarą